לחזרה לתיק העבודות לחצו כאן

תיחזוק ועדכון אתרים

ניהול וכתיבת תכנים עבור אתרי אינטרנט

האתר שלך בנוי לתלפיות, נראה נפלא ובעל עיצוב מרשים ועכשיו כל מה שנשאר הוא לפתות את מליוני הגולשים שברשת להכנס לכרטיס הביקור שלך באינטרנט, להכיר אותך, להתרשם בחיוב ולבצע את פעולת הפנייה הנכספת.

ועכשיו למציאות: הסטטיסטיקות מראות שלבעל אתר יש חמש שניות ללכוד את עינו של הגולש.
וזהו בדיוק המקום שבו נכנסת חשיבות התכנים באתר.

אנו מציעים שירות של אנשי מקצוע שיכוונו אותך לתמצית הדברים שאתה מעוניין להציג וישתמשו במילים הכי נכונות כדי לגרום לגולש להבין מי אתה.

תוכן משעמם ותפל שאינו כתוב בכתיבה שיווקית אינטרנטית (כן, כן, יש דבר כזה), ומסביר בצורה יבשה עליך ועל המוצרים שלך יגרום לגולש לחזור למנוע החיפוש ולהיכנס לבא בתור אחריך.

תוכן המותאם לאינטרנט, לקצב המהיר של הגולשים (הלקוחות הפוטנציאלים שלך), הכתוב בשפה שיווקית הוא ה"פיניש" הנוצץ שאתה צריך כדי שהאתר יהיה מושלם.

אנו נלווה אותך לאורך כל הדרך, מאפיון, תכנון ובניית האתר ועד הענקת הגימורים החשובים ביותר שיהפכו את האתר שלך למקצועי ומעניין.

עדכון וחידוש התכנים שבאתרך חשובים לא פחות מקיום האתר עצמו. ה"הסכם" הלא כתוב שאתה עורך עם הגולשים שלך כשאלו מבקרים אצלך בקביעות, הוא לספק להם תוכן משתנה ומעניין הרלוונטי לתחומך.

מנועי החיפוש מסכימים עם האמור לעיל ולכן נוטים לקדם אתרים בעלי תוכן משתנה, דינאמי, והכתוב בהתאם להנחיות SEO - Search engine optimization.

כחלק מחבילת קידום האתרים שאנו מציעים, אנו ממליצים על שירות קבוע של תחזוק וחידוש התכנים ע"י כתבים מוסמכים SEO שיספקו לך קידום ורלוונטיות בעולם האינטרנט.

?אפשר להזמין אתכם לאספרסו

מה נעשה בפגישה?

  • נשמח לשמוע על העסק שלכם והשאיפות שלכם
  • נסקור ונעלה רעיונות כיצד ניתן להגשים את השאיפות שלכם